Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Gdybyś kózki nie głaskał, to byś takiego dźwięku nie słyszał
Pewnie niewielu z was miało okazję w życiu obcować z tak małą kózką, więc nie wiecie, jak słodkie może wydawać odgłosy. Tylko posłuchajcie.
13 · 5 · 14 godzin temu
Taki fajny patyk, że żaden nie chce odpuścić
Z punktu widzenia psa, patyk to najlepsze co może być. Nic dziwnego, że każdy walczy o swój kawałek.
8 · 2 · 14 godzin temu
Pług do odśnieżania zrobiony z klocków Lego
Pług jest w pełni funkcjonalny więc możesz nim sobie na przykład odśnieżyć podjazd pod domem, ale jest szansa, że zanim skończy, to już nadejdzie wiosna.
7 · 2 · 14 godzin temu
Najfajniejszy kostium tego sezonu
Gość stworzył ten kostium na coroczny konkurs karnawałowy. Nie powinno być raczej dla nikogo zaskoczeniem, że pomysły Brazylijczyk wygrał!
12 · 1 · 14 godzin temu
Wąż, mistrz balansowania
Matt i Vanessa to już piąta generacja pracująca w tym miejscu Tasmanii, ale my nie o tym. Na tamtejszym płocie można było zaobserwować węża, który ma nietypowe hobby.
5 · 14 godzin temu
Pięknie wyglądająca erupcja wulkanu w Indonezji
Gunung Sinabung to wulkan w północnej części Sumatry w Indonezji o wysokości 2460 m n.p.m.; zaliczany do stratowulkanów. I od czasu do czasu daje o sobie znać w spektakularny sposób.
10 · 14 godzin temu
Ktoś tu wpędził się w tarapaty
Jeszcze nie było procesu, ale wyrok już zapadł. Winne są psy. Trochę się o nie teraz boimy, ponieważ wszystko wydarzyło się w Korei.
5 · 14 godzin temu
Brudny Henryk i królowie destylacji
Henryk nareszcie zastawia pułapkę na Braci Cipciąg, czyli Królów destylacji. Czy przeszkodzą mu ciężko pracujące Warszawianki? JoeMonster.org objął patronat medialny nad produkcją.
3 · 14 godzin temu
Karolínka kreśli kalambury w słowackim programie telewizyjnym
Nie wiem czy słyszeliście wcześniej o telewizji JOJ i jej programie "Uhadni moj vek" (chyba coś z weką, czyli bułką paryską), ale my wiemy, że wiedzą w niej, jak zadbać o wyświetlenia na YT.
17 · 8 · 22 godziny temu
Ester Ledecka sensacyjną mistrzynią supergiganta
Córka piosenkarza, wnuczka czeskiej gwiazdy hokeja, Ester Ledecka, 68 kg czystego olimpizmu, wykręciła numer nad numery: przyjechała po medal w snowboardzie, a wygrała na pożyczonych nartach alpejski supergigant! Zobaczcie krótkie wideo ze zjazdu i niedowierzanie zawodniczki po tym co się wydarzyło.
420 · 66 · 4 dni temu